badania psychologiczne Poznań

Kontaktul. Adama Mickiewicza 31
(wejście od ul. Sienkiewicza)
Poznań


tel. kom. 501 468 496
tel. (61) 848 40 49


pracowniapawlowska@gmail.com
www.psychotechnikapoznan.pl


Badania psychologiczne i lekarskie na posiadanie broni:

Pracownia Psychologiczna działa na poznańskim rynku w zabytkowym budynku od 2007 roku, oferując swoim Klientom liczne usługi, w tym między innymi badania "na broń".

Proponujemy Państwu kompleksowe badania lekarskie i psychologiczne oraz wystawienie orzeczeń: lekarskiego i psychologicznego.

Naszym Klientom zapewniamy szybkie terminy realizacji badań, wyjątkowo konkurencyjne ceny oraz profesjonalną, a zarazem przyjazną obsługę.

Zależy nam na tym, aby Klienci naszej Pracowni Psychologicznej byli w pełni zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Zawsze staramy się wychodzić naszym Klientom naprzeciw, dopasowując maksymalnie naszą ofertę do ich potrzeb. Z tego też względu dla osób, które dysponują ograniczoną ilością wolnego czasu, istnieje możliwość umówienia się na badania również w godzinach popołudniowych. Ponadto mają Państwo możliwość dokonania telefonicznej rezerwacji najdogodniejszego dla siebie terminu.


badania na broń poznańbadania na broń poznańbadania na broń poznań badania na broń poznań badania na broń poznań badania na broń poznań badania na broń poznań badania na broń poznań badania na broń poznań