Kontaktul. Adama Mickiewicza 31
(wejście od ul. Sienkiewicza)
Poznań


tel. kom. 501 468 496
tel. (61) 848 40 49


pracowniapawlowska@gmail.com
www.psychotechnikapoznan.pl


Badania psychologiczne kierowców

Ośrodek wyposażony jest w najnowszy sprzęt elektroniczny, który umożliwia przeprowadzanie precyzyjnych a także bardzo wszechstronnych badań na stanowiska wymagające specjalnych predyspozycji i uprawnień.

Nasza szczegółowa oferta obejmuje między innymi badania kierowców nazywane badaniami psychotechnicznymi, tj. badania kandydatów na kierowców samochodów służbowych i pojazdów uprzywilejowanych, instruktorów nauki jazdy oraz egzaminatorów, kierowców po zatrzymaniu prawo jazdy przez Policję (punkty karne, po spożyciu alkoholu, po wypadku) itp.

Wszelkie badania wykonywane są przez zawodowego psychologa – mgr Jolantę Pawłowską, specjalistkę z zakresu diagnozy, terapii indywidualnej i szeroko pojętego orzecznictwa, absolwentkę Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, Wydziału Nauk Społecznych, na kierunku: psychologia. Wieloletnia praktyka w zawodzie, jak i prowadzenie własnej działalności gospodarczej, sprawiły, iż mgr Pawłowska zdobyła bogate doświadczenie oraz bardzo obszerną wiedzę, które służą jej w codziennej pracy w Pracowni Psychologicznej. Dzięki temu realizowane przez nas badania są rzetelne i fachowo przeprowadzane.